Family Chalet

Chalet in Zandvoort, North Sea Coast

De Ruimte

Accommodatie: 2-4
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Eigendomstype: Chalet
Inchecken: 16:0022:00*
Uitchecken: 10:00
Bedroom 1:
1 kingsize bed
Bedroom 2:
1 stapelbed

Voorzieningen

  • Ehbo doos
  • Diepvries
  • Ingerichte keuken
  • Haardroger
  • Waterkoker
  • Kindvriendelijk
  • Handdoeken
  • Magnetron
  • Toon meer

Privé cahlet aan de overkant van het strand met een groot terras en parkeerplaats. Voor 2 volwassenen en 2 kinderen.

Ruimte

Slechts 1 straat verwijderd van het strand, vanuit uw slaapkamer kunt u het circuit van Zandvoort bekijken en met het centrum en treinstation op loopafstand is dit de perfecte plek voor uw familie vakantie.

Gezellig ingericht chalet met 2 slaapkamers met een, badkamer, zit- en eethoek en een groot overdekt terras, perfecte warme zomeravond.

  • Privé chalet
  • Groot terras
  • Keuken
  • Linnen en handdoeken voorzien

Een verblijf met 4 volwassenen is helaas niet toegestaan.

Toegang

De chalet is helemaal van jou tijdens je verblijf :)

Interactie

De gastheren van Smiling Host wonen in de stad en beantwoorden graag al uw vragen. Tot ziens!

Buurt

Het strand ligt aan de overkant van de straat. Het stadscentrum, de duinen liggen om de hoek. Voldoende plekken om te ontbijten, koffie of dineren in de directe omgeving.
Zandvoort is een bloeiende badplaats met een grote toeristische aantrekkingskracht. Het heeft een breed en schoon strand waar u kunt zwemmen of gewoon kunt ontspannen. Zandvoort ligt midden in de duinen. De schoonheid van dit uitgestrekte duingebied is ongekend. Haarlem ligt op fietsafstand van Zandvoort en Amsterdam is met de trein binnen 25 minuten te bereiken. In Zandvoort kunt u activiteiten ondernemen, zoals golfsurfen, kitesurfen, paardrijden, fietsen, golfen, wandelen, zeilen, racen en winkelen.

Doorvoer

Station Zandvoort ligt op loopafstand, directe verbindingen met Amsterdam, Haarlem en Schiphol.

Opmerkingen

★ Check-in tussen 16.00 en 22.00 uur. Inchecken na 18:00 uur met sleutelkastje, geen helpdesk aanwezig en op eigen risico. Geen geld terug. ★


Annuleringsbeleid

100% annuleringskosten tot 14 dagen voor aankomst.

€ 80 € 592 / Per nacht

Software voor vakantieverhuurbeheer door Smily
€ 80 € 592 / Per nacht

Telefoon: +31611212780

Beoordelingen

Recent bekeken verhuur

€ 80 € 592 / Per nacht
Boek nu