Appartement De Drie Tulpen

Appartement in Zandvoort, North Sea Coast

De Ruimte

Accommodatie: 2
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Eigendomstype: Appartement
Inchecken: 16:0022:00*
Uitchecken: 10:00
Bedroom 1:
1 kingsize bed

Voorzieningen

  • Airconditioning
  • Centrale verwarming
  • Ehbo doos
  • Ingerichte keuken
  • Tuin
  • Verwarming
  • Highchair
  • Internet
  • Toon meer

Ruim appartement voor 2 personen met gratis parking uitstekend gelegen in een rustige buurt vlakbij de duinen en het strand. Met sauna en airco.

The space

Dit ruime privé-appartement ligt naast het huis van de eigenaar. Het is de perfecte uitvalsbasis voor uw trip naar Zandvoort. Een geweldige locatie, het strand, de boulevard en het centrum allemaal op loopafstand van deze leuke plek.

Het appartement is zeer comfortabel en voldoet aan al uw wensen. U komt het appartement binnen aan de linkerkant van het hoofdhuis en kunt parkeren op de oprit. Er is een ruime woonkamer met een open keuken. Aangrenzend een grote slaapkamer met een comfortabel kingsize bed en sauna. Badkamer met douche en toilet. De woning is voorzien van airconditioning.

Voor de studio is een terrasje waar u gebruik van kunt maken.

★ Privacy en ruimte
★ Tweepersoonsbed en matras (180 x 200)
★ Sauna
★ Wifi en televisie
★ Airconditioning
★ Linnengoed en handdoeken zijn aanwezig
★ Gratis parkeergelegenheid

Toegang

Het appartement is helemaal van u tijdens uw verblijf :)

Interactie

Het kantoor van Smiling Host is in het centrum en we zijn blij om al uw vragen te beantwoorden. Tot ziens!

Buurt

Het langgerekte strand van Zandvoort biedt in de zomer veel Beachclubs waar u heerlijk kunt eten en drinken. U kunt ontspannen op een strandbedje, genieten van de natuur, met uw voeten in het zand relaxen of een heerlijke wandeling maken. In de winter zijn er minder Beachclubs geopend maar kunt u nog steeds komen genieten van een soms woeste zee en een prachtige natuur.
Zandvoort wordt ook wel “Amsterdam Beach” genoemd omdat je in slechts 30 minuten met de trein op Amsterdam Centraal bent! De drukte van de stad om de hoek en een accommodatie waar u heerlijk kunt ontspannen en genieten van het strand en de natuur.
De Waterleidingduinen en Kennemerduinen zijn twee Nationale Parken waar u prachtige wandelingen en fietstochten kunt maken.
Wilt u een sportieve dag beleven? Dan zijn er tal van mogelijkheden zoals: mountainbiken, leren kite- of golfsurfen, uw PADI halen, zeilen of paardrijden.
Circuit Park Zandvoort ligt aan de rand van Zandvoort omringt door duinen en strand. U kunt daar verschillende evenementen bezoeken zoals de wereld beroemde Formule 1 Heineken Dutch Grand Prix, Historic Grand Prix Zandvoort en de ADAC GT Masters.

Openbaarvervoer

Het treinstation van Zandvoort ligt op loopafstand, directe verbindingen met Amsterdam, Haarlem en Schiphol.

Opmerkingen

★ Inchecken tussen 16.00 en 22.00 uur. Na 18:00 uur inchecken met sleutelbox, geen helpdesk beschikbaar en op eigen risico. Geen restitutie. ★


Vergunningsnummer 0473 3881 4CE4 BBD8 EA0B

Annuleringsbeleid

100% annuleringskosten tot 14 dagen voor aankomst.

€ 80 € 592 / Per nacht

Software voor vakantieverhuurbeheer door Smily
€ 80 € 592 / Per nacht

Telefoon: +31611212780

Beoordelingen

Recent bekeken verhuur

€ 80 € 592 / Per nacht
Boek nu