De Boulevard A met privé parkeerplaats

Appartement in Zandvoort, North Sea Coast

De Ruimte

Accommodatie: 2
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Eigendomstype: Appartement
Inchecken: 16:0022:00*
Uitchecken: 10:00
Bedroom 1:
1 queensize bed

Voorzieningen

  • Balkon
  • Aan het strand
  • Centrale verwarming
  • Vaatwasser
  • Ehbo doos
  • Ingerichte keuken
  • Haardroger
  • Verwarming
  • Toon meer

Mooi en ruim appartement op een steenworp afstand van het strand en slechts een straat verwijderd van het centrum. Perfect voor een stel!

Ruimte

Ontspan in ons appartement de Boulevard. Gelegen op de eerste verdieping en biedt u alle comfort om uw verblijf aangenaam te maken. Met een heerlijk rustig dakterras aan de achterzijde en een balkon aan de voorzijde. Daarnaast beschikt u over een ruime woonkamer, een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een volledig ingerichte, open keuken met eettafel en een moderne badkamer met ligbad.

De woonkamer met flat screen-tv is een comfortabele ruimte om uw voeten omhoog te leggen na een dag op het strand en de slaapkamer beschikt over een queen size bed.

De volledig uitgeruste keuken maakt het u gemakkelijk om een heerlijke maaltijd te bereiden. De keuken beschikt over een koelkast, fornuis, oven, waterkoker, Nespresso koffiezetapparaat en vaatwasser.

## Toegang

Het appartement is helemaal van u tijdens uw verblijf :)

★ Privacy en ruimte
★ Aantal personen: 2
★ Oppervlakte: 53 m2
★ Woonkamer: Woonkamer met bank, fauteuil, TV, eethoek
★ Keuken: Open keuken met koelkast, combimagnetron, 4-pits gasfornuis, Nespresso apparaat, waterkoker, servies, pannen en keukengerei.
★ Slaapkamer: tweepersoonsbed (box springmatras, 160 × 200 cm) en kledingkast.
★ Badkamer: douche, ligbad en wastafel
★ Apart toilet
★ Buitenruimte: Dakterras en balkon
★ Faciliteiten: gratis WiFi en televisie
★ Uitstekende verbinding met het openbaar vervoer
★ Linnengoed en 2 handdoeken per persoon zijn aanwezig

Interactie

De gastheren van Smiling Host wonen in de stad en zijn blij om al uw vragen te beantwoorden. Tot ziens!

Buurt

Het langgerekte strand van Zandvoort biedt vele strandtenten waar u in de zomer kunt eten en drinken. U kunt ontspannen op een strandbedje, genieten van de natuur, uw voeten in het zand dompelen of een heerlijke wandeling maken. In de winter zijn er minder strandtenten open, maar kunt u toch komen genieten van de soms woeste zee en de prachtige natuur.
Zandvoort wordt ook wel "Amsterdam Beach" genoemd omdat u met de trein in slechts 30 minuten op het Centraal Station van Amsterdam bent! De drukte van de stad om de hoek en een accommodatie waar u heerlijk kunt ontspannen en genieten van het strand en de natuur.
De Waterleidingduinen en Kennemerduinen zijn twee Nationale Parken waar u prachtige wandelingen en fietstochten kunt maken.
Wilt u een sportieve dag beleven? Dan zijn er volop mogelijkheden zoals: mountainbiken, leren kiten of golfsurfen, uw PADI halen, zeilen of paardrijden.
Circuit Park Zandvoort ligt aan de rand van Zandvoort, omgeven door duinen en strand. U kunt er diverse evenementen bezoeken zoals de wereldberoemde Formule 1 Heineken Dutch Grand Prix, Historic Grand Prix Zandvoort en de ADAC GT Masters.

Openbaar vervoer

Zandvoort aan Zee heeft een eigen treinstation, dat u in slechts 27 minuten vanaf Amsterdam Centraal en 45 minuten vanaf Schiphol Airport bereikt. Het treinstation ligt op 4 minuten loopafstand van de accommodatie. Er is ook een directe lijn naar Haarlem. Het openbaar vervoer brengt u dus prima op weg, afhankelijk van uw plannen. We delen een handige website om uw route te plannen.

Opmerkingen

Dit appartement is geschikt voor twee volwassenen.


Vergunningsnummer 0473 758E 62A4 081D D689

Annuleringsbeleid

100% annuleringskosten tot 14 dagen voor aankomst.

€ 77 € 680 / Per nacht

Software voor vakantieverhuurbeheer door Smily
€ 77 € 680 / Per nacht

Telefoon: +31611212780

Beoordelingen

Recent bekeken verhuur

€ 77 € 680 / Per nacht
Boek nu